Załóż darmowe Konto Internetowe i odbierz 100 PLN !

Nowi Klienci, którzy złożą wniosek o Konto Internetowe od 21 lipca do 25 sierpnia 2017 mogą otrzymać 100 PLN na zakupy w postaci bonu Sodexo.

Nagrodą gwarantowaną dla wszystkich uczestników promocji, którzy spełnią wymagane warunki jest kupon Sodexo o wartości 100 PLN, który można zrealizować w punktach handlowych realizujących tę formę płatności.

Aby wziąć udział w promocji należy:

Złożyć wniosek o Konto Internetowe i Kartę do 25 sierpnia br.
Dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 1000 zł w ciągu kolejnych dwóch miesięcy kalendarzowych, minimalnie 500 złotych w miesiącu (2 x 500 zł). Na wykonanie transakcji Uczestnik ma 3 miesiące kalendarzowe, licząc od miesiąca, w którym została podpisana umowa o konto i kartę.
Uczestnik otrzyma nagrodę pod warunkiem, że co najmniej do czasu jej przekazania nie zostanie wypowiedziana ani rozwiązana umowa o konto.
Nagroda zostanie wysłana za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres korespondencyjny do 30 listopada br.

Z promocji skorzystać mogą nowi klienci Alior Banku, którzy od 1.01.2017 do dnia złożenia wniosku, nie będą posiadaczami/ współposiadaczami rachunku oszczędnościowo ? rozliczeniowego w Banku, z wyłączeniem Karty Kibica, Karty Rejestracyjnej i Konta Technicznego.

Zobacz podobne wpisy:

Tagged with:

Zainteresowało Cię? Subskrybuj kanały RSS i bądź na bieżąco!